kontakt@PageCorp.pl

Nasze dotychczasowe projekty

imagemcpepvp.pl
Strona dla serwera Minecraft Pocket Edition MCPEpvp.pl

11.09.2018/klient: MCPEpvp.pl

Dzisiaj przeniesiemy się nieco do mroczniejszych klimatów ponieważ klient, postawił jeden kluczowy warunek, ma być mrocznie!. Tym razem postawiliśmy na las z domieszką krwistej czerwieni. Do naszych obowiązków należało stworzenie prostej, designerskiej i przede wszystkim responsywnej strony dla graczy Minecraft Pocket Edition przeznaczonej dla systemów aplikacji mobilnych. Do sekcji graficznej skierowaliśmy projekty takie jak logo, tło na FanPage czy samą grafike nawiązującą do przyszłości serwerowej. Strona stanie na jednym z naszych serwerów wraz z profesjonalnie dostosowanym certyfikatem SSL, zabezpieczeniem firewall a także systemem CMS do przyjaznego zarządzania treścią. Zdradzimy więcej... sam serwer także stanie na naszych stabilnych w pełni chronionych serwerach dzięki czemu właściciel oraz gracze nie będą mieli problemów z tzw."lagami".

raportOSPDobre.pl
System Raportowania Ochotniczych Straży Pożarnych

31.08.2018/klient: OSP Dobre

Nietypowy klient odezwał się do nas kilka dni temu. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrem (woj. Lubelskie) zlecił nam stworzenie systemu do raportowania oraz zgłaszania swojej jednostki do wyjazdów ratunkowych lub gaśniczych. W skład zleconych prac składała się strona raportu, system pt."Własna Jednostka" w której zarząd jednostki będzie mógł prowadzić ewidencje sprzętu oraz członków osp, panel pomocy, zakładka "Konto" do zmiany awataru oraz hasła jak i system logowań dla wielu kont. Nie obyło się także bez autorskiego systemu CMS do zarządzania poszczególnymi zakładkami oraz użytkownikami. Zakres prac backendowych składał się głównie z utworzenia oraz konfiguracji bazy danych, podpięcia poszczególnych ramek oraz zakładek pod bazę i na koniec zakup serwera pod stronę, wykonanie pełnego panelu responsywnej strony (RWD), certyfikatu SSL oraz zakupu i pełnej konfiguracji domeny.

Więcej zdjęć panelu pod adresem: S.R.O.S.P

imagehardvoice.pl
Strona dla Rage4U.pl

28.08.2018/klient: Rage4U.pl

>Wraz z rozpoczęciem wspołpracy z serwerem Minecraft na urządzenia z systemem Android i IOs, przedstawiamy Wam stronę która miała być prosta i przejrzysta. Zleceniodawca potrzebował tylko strony regulaminu która w przyszłości będzie mogła zostać rozwinięta do w pełni funkcjonalnej strony. Oczywiście według dzisiejszych standardów wszystko wykonane w HTML5 oraz w pełni dopasowane do urządzeń mobilnych.

Strona dostępna pod adresem: Rage4U.pl

imagehardvoice.pl
Strona WWW wraz z zintegrowanym sklepem SMS

30.03.2018/klient: HardVoice.pl

HardVoice.pl jest serwerem głosowym, który oferuje usługi na najwyższym poziomie. Klient a zarazem jeden z członków PageCorp.pl zażyczył sobię stronę, która będzie funkcjonalna, estetyczna oraz schludna. Strona została wykonana na podstawie autorskiego systemu CMS a także systemu sklepu od HomePay'a.

Strona dostępna pod adresem: HardVoice.pl

imageVoiceCorp.pl
Aktualizacja serwera HardVoice.pl

25.06.2018/klient: VoiceCorp.pl

Ekipa HardVoice.pl z racji zmiany nazwy oraz całokształtu swojej działalności oczekiwali od Nas czegoś nowego. Stworzyliśmy m.in startowe menu które jest dość rzadko spotykanym projektem. Nie obyło się oczywiście bez podstawowych skryptów, botów muzycznych czy zaawansowanych botów dotyczących Administracji czy Klientów.

imagewolf-gaming.pl
Prywatny serwer dla drużyny e-sportowej

09.06.2018/klient: Wolf-Gaming.pl

Ekipa Wolf-Gaming.pl poszukiwała pomysłu jak i solidnego wykonania projektu serwera TeamSpeak3. Po ustaleniu szczegółów zabraliśmy się do pracy. Z naszej ręki powstał design kanałów, permisje oraz boty które m.in wyświetlają automatycznie sponsorów, puszczają muzykę czy powiadamiają Administrację o nowej osobie na serwerze.

imagehardvoice.pl
W pełni funkcjonalny publiczny TemaSpeak3

25.06.2016/klient: Sebastian

Nasz klient chciał zamienić swoj serwer prywatny na ogólnodostępny publiczny serwis. Dołożyliśmy wszelkich starań aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Wszystkie rangi,boty muzyczne,design jak i wiele więcej... ti wszystko zostało stworzone przez nas od zera

Serwer dostępny pod adresem HardVoice.pl

imageVoiceCorp.pl
Szata graficzna dla VoiceCorp.pl

25.06.2018/klient: VoiceCorp.pl

Po raz kolejny mogliśmy stworzyć coś pięknego dla chłopaków od HardVoice.pl. Przy zmianie ich standardów dostaliśmy także zlecenie na szate graficzną w postaci logo, banneru na ts3 oraz banneru na facebook'a. Postawiliśmy na prostote oraz kanciaste figury aby grafika cieszyła oko.

Podgląd wszystkich prac dostępny pod linkiem: Grafika VoiceCorp.pl

imagehardvoice.pl
Projekty graficzne dla HardVoice.pl

01.11.2017/klient: HardVoice.pl

Serwer głosowy TeamSpeak3 HardVoice.pl zlecił nam wykonanie szaty graficznej dla swojego serwera. Wykonaliśmy Logo, interaktywny banner oraz skończyliśmy na kilku grafikach do prezentacji serwera.

Podgląd wszystkich prac dostępny pod linkiem: Grafika HardVoice.pl

imagePCRP
Logo dla drużyny e-sportowej

22.02.2018/klient: YoungBoyz

Menadżer drużyny YoungBoyz zgłosił się do nas aby wykonań logo graficzne dla jego drużyny. Postawiliśmy na koncepcję klienta z naszymi "płonącymi" dodatkami

imagePCRP
Tło dla Rips'a

13.10.2017/klient: Rips

Youtuber Rips nagrywający głównie swoją rozgrywkę w League Of Legends. Głównym konceptem były postacie z samej gry jak i zimne kolory. Udało się wszystko zgrać w jedną super całość.

imagePCRP
Okładka filmu OBSERWOWANI

24.07.2017/klient: SHZ

Film OBSERWOWANI to prywatny projekt dla osoby prywatnej do indywidualnego użytku. Szatę graficzną dopasowaliśmy do scenariusza oraz klimatu horroru.

imagePCRP
Reklama graficzna dla serwera sieci 1shot2kill.pl

03.05.2017/klient: 1shot2kill.pl

Klient potrzebował szybkiego plakatu dla swojego serwera z sieci 1shot2kill. Postanowiliśmy podjąć się wyzwania i w krótkim czasie powstał projekt wymyślony przez naszego grafika.